רוכבים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3227950
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי אופניים

 

רכיבת שטח / הרים

 
ההחלטה לרכוש אופני הרים שיכוך מלא היא ללא כל ספק החלטה חכמה, שכן מדובר באופניים איכותיים מאוד. כאשר תגיעו אל החנות או תסקרו את מגוון הדגמים באינטרנט, תגלו מיד מבחר עצום, שיכול לבלבל אתכם. אין זה פשוט לאתר את זוג האופניים, אשר יוכל לתת לכם בדיוק את המענה שלו אתם זקוקים. שימו לב – רכישת אופני הרים שיכוך מלא כרוכה בהוצאה כספית לא מבוטלת, ולכן יש לבצע את הרכישה לאחר מחשבה רבה וייעוץ מקצועי מתאים.

אופני הרים שיכוך מלא מתחלקים למספר קטגוריות: אופני שבילים פשוטים המיועדים לשבילי פארק סלולים, אופני שבילים מסיביים יותר ואופני שבילים אגרסיביים. לכן, את האופניים עליכם לבחור בהתאם לאופי הרכיבה ולשימושים העתידיים. לצד האופניים החדשים שלכם, כדאי לבחון גם אופני ילדים ובכך להרחיב את זמן האיכות המשפחתי. רוכבים מציעה אופני ילדים מסוגים שונים במחירים משתלמים, כולל דגמים המתאימים לטיולים משפחתיים בצפון, במרכז ובדרום.
 

 

אופניים חשמליים

 
היצרנים המובילים בענף מציגים ללא הרף אופניים חשמליים בדגמים חדשים, המגיעים אחת למספר חודשים אל החנויות המובחרות. כל אדם אשר מבקש לרכוש אופניים חשמליים, מחפש את הדגמים החדשים ביותר. לרוב, הדגמים החדשים הם גם אלו אשר בנויים בטכנולוגיה החדישה ביותר, ואי לכך קנייתם כרוכה בעלות משמעותית. אלו המחפשים אופניים חשמליים זולים יחסית, יכולים לבחור בדגם קצת פחות חדיש.

אופניים חשמליים זולים הם לא מילה גסה ומהווים פתרון נהדר עבור אלו המבקשים לצמצם בהוצאות דלק וחנייה. אפשר למצוא כיום מבחר מרשים של דגמים זולים. צרכנות נבונה מתבססת על היכולת לרכוש מוצר איכותי במחיר הוגן, ואין כל מניעה מלהשוות מחירים או מלחתור למחירים הזולים ביותר.
 

 

אופניים לילדים

 
רכיבה על אופניים היא ללא כל ספק פעילות גופנית מומלצת לילדים. רכיבה יומיומית לבית הספר או לבתי חברים מביאה עמה יתרונות רבים. את אופני הילדים יש לבחור בצורה חכמה, ויתרה מזאת קנייתם דורשת אחריות רבה. עליכם לבדוק כי מדובר בדגם איכותי, אשר מתאים לצורכי הילד ולציפיותיו. אופני הרים לילדים כדאי לרכוש רק בחנויות בעלות מוניטין, המכירות את הצרכים של הילדים ומציעות דגמים מתאימים. כמו כן, את רכישת האופניים יש לבצע יחד עם הילד, שכן להתאמת האופניים בחנות יש משמעות רבה בקביעת נוחות הרכיבה. יש לזכור כי הילדים נמצאים בתקופת צמיחה, ולכן אופניים מתאימים הם עניין חשוב ביותר.

אופני אול מאונטיין לילדים ולנוער
בחירה במותג כה ידוע משמעותה שתוכלו לישון בשקט, מכיוון שאופני אול מאונטיין מאפשרים לילדים לרכוב באופן בטוח גם בעיר וגם בשבילי מושב. כמותג איכותי, לאופני אול מאונטיין צפוי שימוש ארוך טווח, מה שהופך אותם להשקעה חכמה. האופניים יוכלו לשמש בעתיד גם את האחים הקטנים ובני משפחה נוספים.
 

 

אופני כביש

 
רוכבים מציעה מבחר גדול של אופני כביש איכותיים. רוכבי האופניים בירושלים מתמודדים עם תנאי רכיבה לא פשוטים, וחשיבה לטווח ארוך תסייע לכם לבחור את האופניים המתאימים לכם ביותר.

כיצד לבחור נכון אופני כביש?
  • בדקו עלויות ושימו לב למבצעים ולהנחות.
  • התאימו את האופניים לצרכים שלכם, וזכרו שהעיר ירושלים כוללת עליות, ירידות ושבילים לא סלולים.
  • התאימו את האופניים למבנה גופכם.
  • חשבו על השימוש העתידי באופניים לטווח הארוך.

אופני כביש יש לבחור תוך התייחסות לכל הפרמטרים הנ"ל. בחנות אפשר למצוא דגמים שונים ולעיתים גם אופני יד-שנייה. העצות והייעוץ של הצוות יכולים לסייע לכם לרכוש את אופני הכביש הנכונים, שישמשו אתכם במשך תקופה ארוכה. אם אתם מחפשים אופניים איכותיים ועמידים, בואו להתרשם ממבחר הדגמים והאביזרים המשלימים שבחנות.
 

 

אופניים עירוניים

 
אופניים עירוניים מאפשרים להתנייד בקלות ממקום למקום, ובאותה נשימה ליהנות מכל היתרונות של הפעילות הגופנית. אופניים עירוניים כדאי לרכוש תוך התאמה אישית לצורכי הרוכש. מטבע הדברים, נוכחות של הרוכב במעמד רכישת האופניים חשובה מאוד לצורך ההתאמה.

דגשים לבחירת אופניים עירוניים:
  • כל רוכב מתבקש לבחור אופניים בהתאם להעדפות אישיות.
  • אופניים עירוניים כדאי לרכוש בחנות מקומית, אשר מכירה היטב את צורכי הרוכבים בעיר.
  • שימושים נפוצים של אופניים עירוניים: רכיבה לעבודה, רכיבה למטרת אימון גופני ורכיבה עם בני המשפחה או חברים.
 

 

אופניים מתקפלים

 
אופניים חשמליים מתקפלים הם ללא ספק המצאת המאה! כל רוכב אופניים מכיר את התסכול שנוצר לאחר גניבת אופניים, או את הדאגה התמידית לזוג האופניים הקשורים מתחת לבית. בכל פעם שבה רוכב מגלה שהאופניים שהשאיר "בריאים ושלמים", נגולה אבן מעל לבו.

צוותי הפיתוח הבינו במהרה כי אופניים חשמליים בעלי מראה יוקרתי ועלויות גבוהות לא ניתן להשאיר ללא השגחה, ושבעלי האופניים מוצאים את עצמם מתוסכלים וחוששים. אופניים חשמליים מתקפלים פותרים את הבעיה. בתום הרכיבה האופניים מתקפלים וניתן להכניסם בקלות למעלית, לכיתת הלימוד וכמובן הביתה.

אופניים חשמליים מתקפלים אינם דורשים מקום אחסון רב – קל לאחסן אותם בכל פינה בבית, בארון או בתא המטען של הרכב. שימו לב: גם אופניים חשמליים יש לאבטח בהתאם, וחשוב לדעת שמנעולים רגילים אינם מספיקים, כדי להגן על האופניים היקרים מפני גנבים.

בואו להתרשם ממבחר האופניים הרחב בחנות שכתובתה: אגריפס 88, ירושלים. צוות רוכבים ישמח לייעץ ולהמליץ על זוג האופניים המושלם עבורכם!